Regulamin

W TROSCE O PAŃSTWA  BEZPIECZNY POBYT:

Przebywanie na terenie Ośrodka równoznaczne  jest z akceptacją Zasad regulaminu.

 1. W dniu przyjazdu prosimy o wskazanie jednej, która będzie "reprezentowała" współlokatorów tj. wszystkie osoby przebywające w domku. Osoba ta podpisując niniejszy regulamin zobowiązuje się do poinformowania pozostałych lokatorów o zasadach regulaminu. W tym celu dostaje kopię regulaminu. Nadto, egzemplarz regulaminu jest dostępny w domku dla wszystkich przebywających.
 2. Płatność za domek/ki należy uregulować przed rozpoczęciem pierwszej doby i przekazaniem Państwu kluczy do domku. W przypadku wcześniejszego Państwa  wyjazdu z Ośrodka, z przyczyn nie zależnych od właściciela Ośrodka, należność za niewykorzystany pobyt nie podlega zwrotowi.
  Osoba reprezentująca przed przekazaniem domku do użytkowania zapoznaje się z jego stanem technicznym. Wszelkie uszkodzenia zgłasza od razu pisemnie właścicielowi Ośrodka. - odnotowywane są na odwrocie Regulaminu i ew. fotografowane na życzenie Osoby reprezentującej, w szczególności  stan mebli wersalek, prysznica, mebli, drzwi, kominka itp.
 3. Doba domku rozpoczyna się o godzinie 13:00, a kończy o 10.00. Opuszczenie domku po 10.00 traktowane jest jako rozpoczęcie kolejnej doby i jest dodatkowo płatne.
 4. Za bezpieczeństwo dzieci oraz młodzieży do 18-u lat, znajdujących się na placu zabaw oraz na terenie ośrodka, odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie.
 5. Grillowania i ogniska mogą odbywać się tylko i wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych.
 6. Zabronione jest  palenie papierosów oraz innych używek  wewnątrz domków.
  Bardzo Prosimy palić na zewnątrz domków  oraz wyrzucać niedopałki/pety w miejscach do tego przeznaczonych / Popielniczki (Dziękujemy!!!)
 7. W okresie zimowym, pierwsze rozpalenie ognia w kominku odbywa się przy instruktarzu osoby upoważnionej, każde następne - samodzielnie przez osoby wynajmujące, które ponoszą pełną odpowiedzialność za korzystanie z kominka. Prosimy o zachowanie wszelkiej niezbędnej ostrożności, szczególnie gdy w pobliżu są dzieci i zwierzęta.
  Domki  w pierwszej kolejności ogrzewane są kominkiem, a wspomagająco elektrycznymi kaloryferami.
 8. Zabronione jest opuszczenia domków, gdy w kominkach pali się ogień.
 9. Zabronione jest opuszczanie domków gdy grzejniki są włączone.
 10. Zabronione jest suszenie rzeczy na grzejnikach - grozi zapaleniem i pożarem.
 11. Za jakiekolwiek uszkodzenie domku bądź rzeczy znajdujących się na terenie Ośrodka, Osoba reprezentująca, ponosi pełną odpowiedzialność za powstałą szkodę. Wszyscy lokatorzy domku odpowiadają solidarnie z ww. osobą.
 12. Z uwagi na drewnianą podłogę, prosimy o niechodzenie/tańczenie w szpilkach
 13. W dniu przekazania domku otrzymujecie Państwo jeden komplet kluczy. W sytuacji gdy klucz zostanie przez Państwa zgubiony, zobowiązujecie się Państwo do zapłaty kwoty 60 zł.
  Przy odbiorze kluczy zobowiązują się Państwo do zapłaty kwoty 200 zł/na domek tytułem zwrotnej kaucji, która zostanie Państwu zwrócona w dniu wyjazdu, o ile nie zostanie zaliczona na poczet ewentualnych szkód.
  Stan domku, po zakończeniu Państwa pobytu jest odbierany w obecności osoby reprezentującej oraz właściciela ośrodka lub osoby przez niego upoważnionej. Po stwierdzeniu braku jakichkolwiek uszkodzeń, kaucja zostaje Państwu zwrócona. W przypadku stwierdzenia wyrządzenia szkody kaucja zostaje zatrzymana w całości lub w części w zależności od wysokości wyrządzonej  szkody. W przypadku powstania szkody w domku podczas państwa pobytu, zostaje sporządzony protokół z opisem szkody.
 14. W domkach zabronione jest przebywanie jakichkolwiek zwierząt, chyba, że zostało to wcześniej uzgodnione z właścicielem Ośrodka. Pobyt zwierząt w ośrodku odbywa się za dopłatą.
 15. Przed opuszczeniem Ośrodka, oddanie domku odbywa się w obecności osoby reprezentującej.
 16. Bardzo Prosimy o nie przywłaszczanie:  żarówek, obrazków ze ścian, ręczników oraz innych rzeczy z wyposażenia. Jeżeli macie Państwo jakikolwiek sentyment do przedmiotów - rozumiemy, doceniamy i zawsze możemy podpowiedzieć, gdzie dany asortyment  można kupić .;-)
 17. Prosimy, by śmieci wyrzucać w miejscach tylko do tego przeznaczonych.
 18. Zabronione jest wrzucanie do muszli klozetowej pieluch, podpasek, wkładek higienicznych oraz chusteczek jednorazowych materiałowych. W sytuacji, gdy nastąpi zapchanie muszli ww. rzeczami, zobowiązują się Państwo  do pokrycia kosztów wykonania usługi kanalizacyjnej w kwocie 150 zł.
 19. Prosimy o nie przesuwanie mebli w domkach.
 20. Zabronione jest wynoszenie mebli, w szczególności krzeseł/puf/foteli z domków na zewnątrz oraz zabronione jest wynoszenie leżaków poza teren ośrodka, w szczególności nad wodę.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU  

pobierz regulamin

Mówią o nas

Bardzo przyjemna lokalizacja. Domki zadbane, wyposażenie podstawowe jest. Idealne dla ludzi, którzy lubią wodę, piesze szlaki oraz jazdę na rowerze.

MACIEK

Domki czyste, wysprzątane, Gotowe na przyjazd. Czysta pościel. Domki posiadają wszelki sprzęt niezbędny do kilkudniowego pobytu. Naczynia, sprzęt ogrodowy. Ogólnie czysto i schludnie. Polecam.

DAWID

Domki dobrze wyposażone, piękne widoki, czyste powietrze

PIOTR

Nauka surfingu i kitesurfingu

Poczuj siłę wiatru i ciesz się niesamowitym uczuciem lekkości podczas szybowania na taflą jeziora Klimkówka. Pełny kurs pozwalający na samodzielne pływanie to zaledwie kilkanaście godzin.

Doskonałe miejsce do wędkowania

Piękny, surowy krajobraz zbiornika, czysta woda i ryby, to coś, co przyciąga wędkarzy nad jezioro Klimkówka. Płocie, okonie, karasie, leszcze, a czasem nawet karpie, to przykładowe gatunki ryb występujących w jeziorze.

Imprezy okolicznościowe

U nas oprócz noclegu możesz zorganizować również wieczór panieński, wieczór kawalerski oraz inne imprezy okolicznościowe. Ośrodek jest w stanie pomieścić 30 osób.

Szlaki turystyczne

Wybierz się na szlak pieszy lub rowerowy i podziwiaj okoliczne widoki, które zapierają dech w piersiach.

Wysyłając zapytanie/podejmując korespondencję, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Optima House Kamila Pilut -Drob z siedzibą w Rzeszowie 35-330 przy ulicy Kukuczki 98 (dalej Optima House). Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu komunikacji z Tobą oraz realizacji na Twoją rzecz usług świadczonych prze Optima House. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania/zmiany, usunięcia, ograniczenia/wstrzymania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W sprawach dotyczących Twoich ww. uprawnień należy kontaktować się z Administratorem pod adresem mail: kontakt@domkidarbeskidu.pl

 • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c